Please Wait
Wykonaj test Odnajdź swoje flow jako przedsiębiorca

Często zadawane pytania

Czym jest Dynamika Bogactwa, o której rozmawiają moi partnerzy biznesowi?

Prawie każdy zrobił kiedyś test osobowości. Czasem, odkrywasz rzeczy o sobie, o których już wiedziałeś – ekstrawertyk czy introwertyk, szeroka perspektywa lub skupiony na szczególe – interesujące, ale jaką to robi różnicę w Twoim życiu?

Dynamika Bogactwa jest jedynym testem osobowości, który dokładnie powie Ci, co powinieneś zrobić, by zbudować swoje bogactwo.

Ze wszystkich różnych pomysłów, strategii, biznesów i inwestycji, za którymi mógłbyś podążać, Dynamika Bogactwa zawęża je dla Ciebie dokładnie. Oto dlaczego:

W całej historii było osiem dróg do stworzenia bogactwa. Ludziom może się wydawać, że są ich setki, ale w rzeczywistości jest ich osiem. Przedsiębiorcy, którzy odnieśli sukces skupili się na tym, w czym są mocni, a ci, którzy nie odnieśli sukcesu próbują i robią wszystko sami.

Kliknij by dowiedzieć się więcej >

Czym jest „Token”?

Token gwarantuje dostęp do Testu Profilowego.

Jeśli nie zakupiłeś jeszcze testu (kliknij tutaj >)
Jeśli otrzymałeś lub otrzymałaś Token do testu w prezencie lub udało Ci się zakupić go wcześniej kliknij tutaj > by wykonać test.

Tokeny mogą z łatwością być kupowane jako prezenty dla rodziny, przyjaciół czy współpracowników, ponieważ umożliwiają one grupom osób odkrycie ich Profili Dynamiki Bogactwa. A to wszystko dzięki tokenom, które możesz mieć klikając na przycisk „Kup teraz”.

WAŻNE: jeśli z jakichkolwiek powodów przerwiesz wykonywanie testu, Twój token po ponownym wpisaniu przeniesie Cię dokładnie do tego pytania, na którym przerwano Ci. Dodatkowo, po zakończeniu testu, w dowolnym momencie w przyszłości, masz możliwość wyświetlenia swojego wyniku.

Już zrobiłem Test Profilowy Dynamiki Bogactwa, ale gdzieś zawieruszyłem swój wynik. Jak mogę zobaczyć wynik testu?

Jeśli nadal posiadasz oryginalny token do testu (ciąg liter i liczb, od 6 do 8 znaków), kliknij na wielki przycisk „Wykonaj test teraz”. Wprowadź swój token i przejdziesz do swojego wyniku.

Podczas wykonywania testu coś mi przerwało. Jak mogę wrócić do miejsca, w którym byłem?

Kliknij na wielki przycisk „Wykonaj test teraz”. Wprowadź otrzymany token i zostaniesz przekierowany do miejsca, w którym byłeś.

Zakupiłem (otrzymałem) token testu ze starego Systemu Profili Dynamiki Bogactwa. Czy jest on nadal ważny?

Tak, jest. Kiedy system został zmieniony na stronę www, wszystkie istniejące tokeny i wyniki zostały przeniesione.

Miałem nazwę użytkownika i hasło. Nie widzę miejsca, w którym mógłbym je wprowadzić. Jak mam się zalogować, aby wykonać test lub zobaczyć wynik?

Nie potrzebujesz już nazwy użytkownika i hasła, aby wykonać test i mieć dostęp do wyniku. Wszystko czego potrzebujesz to twój token. Kliknij na wielki przycisk „Wykonaj test teraz” i wprowadź otrzymany token w pole.

Posiadam starego maila z instrukcjami do testu. Nie zawiera on tokenu do testu – instruuje mnie, by się zalogować z wykorzystaniem mojego adresu e-mail i hasła. Jak to zrobić?

Te instrukcje pochodzą ze starszego system. Nie potrzebujesz już nazwy użytkownika i hasła, aby wykonać test i mieć dostęp do wyniku. Wszystko czego potrzebujesz to twój token. Kliknij na wielki przycisk „Wykonaj test teraz” i wprowadź otrzymany token w pole.

Nie znalazłeś powyżej tego, czego szukałeś?

Jeśli masz pytanie, na które nie udzielono odpowiedzi powyżej, pomóż naszym przyszłym gościom przez wysłanie do nas e-maila do FAQ na kontakt@dynamikabogactwa.pl ze swoim pytaniem.